| EXSHINE Part Number: | EX-SN74ALS1645ADWE4 |
|---|---|
| Producent Part Number: | SN74ALS1645ADWE4 |
| Producent / Marka: | Texas Instruments |
| Krótki opis: | IC BUS TRANSCEIVER DUAL 20SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | SN74ALS1645ADWE4 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-SOIC |
| Seria | 74ALS |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ wyjścia | Push-Pull |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Ilość elementów | 1 |
| Ilość bitów na element | 8 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | SN74ALS1645ADWE4 |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Typ wejścia | - |
| Rozszerzony opis | Transceiver, Non-Inverting Element 8 Bit per Element Push-Pull Output 20-SOIC |
| Opis | IC BUS TRANSCEIVER DUAL 20SOIC |
| High Output, Niska - Bieżąca | 15mA, 16mA |
| Standardowy pakiet | 125 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem komponentów elektronicznych Texas Instruments.
Przeglądaj produkty wykonane przez Texas Instruments, Texas Instruments jest dostępny, możesz przesłać nam swój wymagany numer części i ilość do wyceny. Odpowiemy na twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe, zaoferujemy najlepszą obsługę i najlepszą jakość.
Kontaktowy adres e-mail: [email protected].