| EXSHINE Part Number: | EX-OPA606KP |
|---|---|
| Producent Part Number: | OPA606KP |
| Producent / Marka: | Texas Instruments |
| Krótki opis: | IC OPAMP GP 12MHZ 8DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | OPA606KP |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | 10 V ~ 36 V, ±5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset | 300µV |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-PDIP |
| Szybkość narastania | 30 V/µs |
| Seria | Difet® |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia | - |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Numer części producenta | OPA606KP |
| Zysk Bandwidth Product | 12MHz |
| Rozszerzony opis | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-PDIP |
| Opis | IC OPAMP GP 12MHZ 8DIP |
| Obecny - Dostawa | 6.5mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 10mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe | 8pA |
| Amplifier Type | General Purpose |
| 3dB Pasmo | - |
| Standardowy pakiet | 50 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem komponentów elektronicznych Texas Instruments.
Przeglądaj produkty wykonane przez Texas Instruments, Texas Instruments jest dostępny, możesz przesłać nam swój wymagany numer części i ilość do wyceny. Odpowiemy na twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe, zaoferujemy najlepszą obsługę i najlepszą jakość.
Kontaktowy adres e-mail: [email protected].