| EXSHINE Part Number: | EX-DAC7718SRGZT |
|---|---|
| Producent Part Number: | DAC7718SRGZT |
| Producent / Marka: | Texas Instruments |
| Krótki opis: | IC DAC 12BIT OCTAL LP 48VQFN |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | DAC7718SRGZT |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa, analogowe | ±4.5 V ~ 18 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 48-VQFN (7x7) |
| rozliczania czasu | 15µs |
| Seria | - |
| Typ referencyjny | External |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Typ wyjścia | Voltage - Buffered |
| Inne nazwy | 296-25558-2 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba konwerterów D / A | 8 |
| Liczba bitów | 12 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Numer części producenta | DAC7718SRGZT |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Rozszerzony opis | 12 Bit Digital to Analog Converter 8 48-VQFN (7x7) |
| Wyjście różnicowe | No |
| Opis | IC DAC 12BIT OCTAL LP 48VQFN |
| Data Interface | SPI |
| Architektura | String DAC |
| Standardowy pakiet | 250 |
|---|---|
| Inne nazwy | 296-25558-2 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem komponentów elektronicznych Texas Instruments.
Przeglądaj produkty wykonane przez Texas Instruments, Texas Instruments jest dostępny, możesz przesłać nam swój wymagany numer części i ilość do wyceny. Odpowiemy na twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe, zaoferujemy najlepszą obsługę i najlepszą jakość.
Kontaktowy adres e-mail: [email protected].