| EXSHINE Part Number: | EX-DAC122S085CIMMX/NOPB |
|---|---|
| Producent Part Number: | DAC122S085CIMMX/NOPB |
| Producent / Marka: | TI |
| Krótki opis: | DAC 12BIT DUAL R-R 10-MSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | DAC122S085CIMMX/NOPB |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa Digital | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa, analogowe | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 10-VSSOP |
| rozliczania czasu | 8.5µs |
| Seria | - |
| Typ referencyjny | External |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Typ wyjścia | Voltage - Buffered |
| Inne nazwy | 296-43844-2 DAC122S085CIMMX/NOPB-ND |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Liczba konwerterów D / A | 2 |
| Liczba bitów | 12 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 6 Weeks |
| Numer części producenta | DAC122S085CIMMX/NOPB |
| INL / DNL (LSB) | ±2.4, +0.2/-0.1 |
| Rozszerzony opis | 12 Bit Digital to Analog Converter 2 10-VSSOP |
| Wyjście różnicowe | No |
| Opis | DAC 12BIT DUAL R-R 10-MSOP |
| Data Interface | SPI, DSP |
| Architektura | String DAC |
| Inne nazwy | 296-43844-2 DAC122S085CIMMX/NOPB-ND |
|---|---|
| Standardowy pakiet | 3,500 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem komponentów elektronicznych TI.
Przeglądaj produkty wykonane przez TI, TI jest dostępny, możesz przesłać nam swój wymagany numer części i ilość do wyceny. Odpowiemy na twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe, zaoferujemy najlepszą obsługę i najlepszą jakość.
Kontaktowy adres e-mail: [email protected].