| EXSHINE Part Number: | EX-CD4048BPWRE4 |
|---|---|
| Producent Part Number: | CD4048BPWRE4 |
| Producent / Marka: | Texas Instruments |
| Krótki opis: | IC 8IN GATE EXPND MULTI 16TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | CD4048BPWRE4 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa | 3 V ~ 18 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-TSSOP |
| Seria | 4000B |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | No |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ wyjścia | Single-Ended |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Liczba wejść | 8 |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | CD4048BPWRE4 |
| Logic Type | Multifunction Expandable |
| Rozszerzony opis | Multifunction Expandable Configurable 1 Circuit 8 Input 16-TSSOP |
| Opis | IC 8IN GATE EXPND MULTI 16TSSOP |
| High Output, Niska - Bieżąca | 6.8mA, 6.8mA |
| Standardowy pakiet | 2,000 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem komponentów elektronicznych Texas Instruments.
Przeglądaj produkty wykonane przez Texas Instruments, Texas Instruments jest dostępny, możesz przesłać nam swój wymagany numer części i ilość do wyceny. Odpowiemy na twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe, zaoferujemy najlepszą obsługę i najlepszą jakość.
Kontaktowy adres e-mail: [email protected].