| EXSHINE Part Number: | EX-SSL5237BTE/1Y |
|---|---|
| Producent Part Number: | SSL5237BTE/1Y |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC LED DRIVER DIMMABLE 8HSO |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | SSL5237BTE/1Y |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - przyłącze (min) | 9.9V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.) | 16V |
| Napięcie - Wyjście | - |
| Rodzaj | AC DC Offline Switcher |
| topologia | Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-HSO |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Inne nazwy | 935305642518 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 160°C (TJ) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | SSL5237BTE/1Y |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | Yes |
| Częstotliwość | - |
| Rozszerzony opis | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Step-Down (Buck) Triac Dimming 800mA 8-HSO |
| Ściemnianie | Triac |
| Opis | IC LED DRIVER DIMMABLE 8HSO |
| Obecny - Wyjście / Channel | 800mA |
| Aplikacje | - |
| Standardowy pakiet | 2,500 |
|---|---|
| Inne nazwy | 935305642518 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.