| EXSHINE Part Number: | EX-SSL2102T/N1,518 |
|---|---|
| Producent Part Number: | SSL2102T/N1,518 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC LED DRIVER OFFL DIM 2A 20SO |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | SSL2102 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - przyłącze (min) | 8.5V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.) | 40V |
| Napięcie - Wyjście | - |
| Rodzaj | AC DC Offline Switcher |
| topologia | Flyback, Step-Down (Buck) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-SO |
| Seria | GreenChip™ |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Inne nazwy | 568-4920-2 935288609518 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | SSL2102T/N1,518 |
| Przełącznik wewnętrzny (e) | Yes |
| Częstotliwość | 100kHz |
| Rozszerzony opis | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher Flyback, Step-Down (Buck) Triac Dimming 2A (Switch) 20-SO |
| Ściemnianie | Triac |
| Opis | IC LED DRIVER OFFL DIM 2A 20SO |
| Obecny - Wyjście / Channel | 2A (Switch) |
| Aplikacje | - |
| Standardowy pakiet | 2,000 |
|---|---|
| Inne nazwy | 568-4920-2 935288609518 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.