| EXSHINE Part Number: | EX-SPC5643LFF2MLQ1 |
|---|---|
| Producent Part Number: | SPC5643LFF2MLQ1 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MPC5643L Prod BriefMPC5643L Ref ManualMPC5643L |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 144-LQFP (20x20) |
| Prędkość | 120MHz |
| Seria | MPC56xx Qorivva |
| Wielkość pamięci RAM | 128K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 1MB (1M x 8) |
| Peryferia | DMA, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 144-LQFP |
| Inne nazwy | 935311029557 |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Liczba I / O | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 24 Weeks |
| Numer części producenta | SPC5643LFF2MLQ1 |
| Rozszerzony opis | e200z4 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Opis | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP |
| Konwertery danych | A/D 32x12b |
| rdzeń Rozmiar | 32-Bit Dual-Core |
| Core Processor | e200z4 |
| Łączność | CAN, FlexRay, LIN, SPI, UART/USART |
| Inne nazwy | 935311029557 |
|---|---|
| Standardowy pakiet | 60 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.