| EXSHINE Part Number: | EX-PCF8577CP/F3,112 |
|---|---|
| Producent Part Number: | PCF8577CP/F3,112 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC LCD DRIVER 32/64SEG 40-DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | PCF8577C |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa | 2.5 V ~ 6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 40-DIP |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Inne nazwy | 568-1081-5 935212300112 PCF8577CPN |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | PCF8577CP/F3,112 |
| Berło | I²C |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Cyfry lub znaki | - |
| Opis | IC LCD DRIVER 32/64SEG 40-DIP |
| Obecny - Dostawa | - |
| Konfiguracja | 32 Segment |
| Inne nazwy | 568-1081-5 935212300112 PCF8577CPN |
|---|---|
| Standardowy pakiet | 9 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.