| EXSHINE Part Number: | EX-P5021NXE7TMC |
|---|---|
| Producent Part Number: | P5021NXE7TMC |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC SOC 64BIT 2X1.8GHZ 1295FCBGA |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | P5021 Datasheet |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - I / O | 1.0V, 1.1V |
|---|---|
| USB | USB 2.0 + PHY (2) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 1295-FCPBGA (37.5x37.5) |
| Prędkość | 1.8GHz |
| Seria | QorIQ P5 |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem | Boot Security, Cryptography, Secure Fusebox, Secure Debug, Tamper Detection, Volatile key Storage |
| SATA | SATA 3Gbps (2) |
| Kontrolery pamięci RAM | DDR3, DDR3L |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 1295-BBGA, FCBGA |
| Inne nazwy | 935322004557 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali | 2 Core, 64-Bit |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 26 Weeks |
| Numer części producenta | P5021NXE7TMC |
| Akceleracja grafiki | No |
| Rozszerzony opis | PowerPC e5500 Microprocessor IC QorIQ P5 2 Core, 64-Bit 1.8GHz 1295-FCPBGA (37.5x37.5) |
| Ethernet | 1 Gbps (10), 10 Gbps (2) |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu | - |
| Opis | IC SOC 64BIT 2X1.8GHZ 1295FCBGA |
| Core Processor | PowerPC e5500 |
| Współtwórcy / DSP | - |
| Dodatkowe interfejsy | I²C, MMC/SD, PCIe, SPI, UART |
| Standardowy pakiet | 21 |
|---|---|
| Inne nazwy | 935322004557 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.