| EXSHINE Part Number: | EX-MK30DX256VMC7 |
|---|---|
| Producent Part Number: | MK30DX256VMC7 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 121BGA |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | K30 Family BriefK30 Family Fact SheetK30_LL/MC7 DatasheetK30_LL/MC7 Ref Manual |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 1.71 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 121-MAPBGA (8x8) |
| Prędkość | 72MHz |
| Seria | Kinetis K30 |
| Wielkość pamięci RAM | 64K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 256KB (256K x 8) |
| Peryferia | DMA, I²S, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 121-LFBGA |
| Inne nazwy | 935323318557 |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Liczba I / O | 74 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Numer części producenta | MK30DX256VMC7 |
| Rozszerzony opis | ARM® Cortex®-M4 Kinetis K30 Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 256KB (256K x 8) FLASH 121-MAPBGA (8x8) |
| Rozmiar EEPROM | 2K x 8 |
| Opis | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 121BGA |
| Konwertery danych | A/D 38x16b, D/A 1x12b |
| rdzeń Rozmiar | 32-Bit |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Łączność | CAN, I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| Inne nazwy | 935323318557 |
|---|---|
| Standardowy pakiet | 348 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.