| EXSHINE Part Number: | EX-MCZ33905D5EK |
|---|---|
| Producent Part Number: | MCZ33905D5EK |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC SBC CAN/LIN 5.0V HS DL 54SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MC3390x Fact Sheet |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa | 5.5 V ~ 28 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 54-SOICW-EP |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 54-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | MCZ33905D5EK |
| Berło | CAN, LIN |
| Rozszerzony opis | System Basis Chip Interface 54-SOICW-EP |
| Opis | IC SBC CAN/LIN 5.0V HS DL 54SOIC |
| Aplikacje | System Basis Chip |
| Standardowy pakiet | 26 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.