| EXSHINE Part Number: | EX-MCIMX6L8DVN10AB |
|---|---|
| Producent Part Number: | MCIMX6L8DVN10AB |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MPU I.MX6SL 1.0GHZ 432MAPBGA |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | I.MX 6 Series Fact SheetMCIMX6Lx(D,E)VN10xxi.MX 6 Chip Errata |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - I / O | 1.2V, 1.8V, 3.0V |
|---|---|
| USB | USB 2.0 + PHY (3) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 432-MAPBGA (13x13) |
| Prędkość | 1.0GHz |
| Seria | i.MX6SL |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem | ARM TZ, Boot Security, Cryptography, RTIC, Secure Fusebox, Secure JTAG, Secure Memory, Secure RTC, Tamper Detection |
| SATA | - |
| Kontrolery pamięci RAM | LPDDR2, LVDDR3, DDR3 |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 432-TFBGA |
| Inne nazwy | 935321842557 |
| temperatura robocza | 0°C ~ 95°C (TJ) |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali | 1 Core, 32-Bit |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Numer części producenta | MCIMX6L8DVN10AB |
| Akceleracja grafiki | Yes |
| Rozszerzony opis | ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6SL 1 Core, 32-Bit 1.0GHz 432-MAPBGA (13x13) |
| Ethernet | 10/100 Mbps (1) |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu | Keypad, LCD |
| Opis | IC MPU I.MX6SL 1.0GHZ 432MAPBGA |
| Core Processor | ARM® Cortex®-A9 |
| Współtwórcy / DSP | Multimedia; NEON™ SIMD |
| Dodatkowe interfejsy | AC97, I²C, I²S, MMC/SD/SDIO, SPI, SSI, UART |
| Standardowy pakiet | 160 |
|---|---|
| Inne nazwy | 935321842557 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.