| EXSHINE Part Number: | EX-MCIMX257DJM4A |
|---|---|
| Producent Part Number: | MCIMX257DJM4A |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MPU I.MX25 400MHZ 400MAPBGA |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MCIMX25(3,7,8)(C,D)(J,V)M4 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - I / O | 2.0V, 2.5V, 2.7V, 3.0V, 3.3V |
|---|---|
| USB | USB 2.0 + PHY (2) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 400-MAPBGA (17x17) |
| Prędkość | 400MHz |
| Seria | i.MX25 |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem | - |
| SATA | - |
| Kontrolery pamięci RAM | LPDDR, DDR, DDR2 |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 400-LFBGA |
| Inne nazwy | 935310307557 |
| temperatura robocza | -20°C ~ 70°C (TA) |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali | 1 Core, 32-Bit |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 10 Weeks |
| Numer części producenta | MCIMX257DJM4A |
| Akceleracja grafiki | No |
| Rozszerzony opis | ARM926EJ-S Microprocessor IC i.MX25 1 Core, 32-Bit 400MHz 400-MAPBGA (17x17) |
| Ethernet | 10/100 Mbps (1) |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu | Keypad, LCD, Touchscreen |
| Opis | IC MPU I.MX25 400MHZ 400MAPBGA |
| Core Processor | ARM926EJ-S |
| Współtwórcy / DSP | - |
| Dodatkowe interfejsy | CAN, I²C, I²S, MMC/SD/SDIO, SAI, SPI, SSI, SSP, UART |
| Standardowy pakiet | 90 |
|---|---|
| Inne nazwy | 935310307557 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.