| EXSHINE Part Number: | EX-MCF52110CVM80J |
|---|---|
| Producent Part Number: | MCF52110CVM80J |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81BGA |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MCF52110 DatasheetMCF52110 Errata |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 81-MAPBGA (10x10) |
| Prędkość | 80MHz |
| Seria | MCF521xx |
| Wielkość pamięci RAM | 16K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 128KB (128K x 8) |
| Peryferia | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 81-LBGA |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 56 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | MCF52110CVM80J |
| Rozszerzony opis | Coldfire V2 MCF521xx Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10) |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Opis | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81BGA |
| Konwertery danych | A/D 8x12b |
| rdzeń Rozmiar | 32-Bit |
| Core Processor | Coldfire V2 |
| Łączność | I²C, SPI, UART/USART |
| Standardowy pakiet | 1,200 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.