| EXSHINE Part Number: | EX-MC9S08PA4VTG |
|---|---|
| Producent Part Number: | MC9S08PA4VTG |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16TSSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MC9S08PA4 DatasheetMC9S08PA4 Mask ErrataMC9S08PA4 Ref Manual |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-TSSOP |
| Prędkość | 20MHz |
| Seria | S08 |
| Wielkość pamięci RAM | 512 x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 4KB (4K x 8) |
| Peryferia | LVD, POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Inne nazwy | 935315162574 |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Liczba I / O | 14 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | MC9S08PA4VTG |
| Rozszerzony opis | S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 16-TSSOP |
| Rozmiar EEPROM | 128 x 8 |
| Opis | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16TSSOP |
| Konwertery danych | A/D 8x12b |
| rdzeń Rozmiar | 8-Bit |
| Core Processor | S08 |
| Łączność | LIN, SPI, UART/USART |
| Standardowy pakiet | 96 |
|---|---|
| Inne nazwy | 935315162574 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.