| EXSHINE Part Number: | EX-MC9328MXLDVP20R2 |
|---|---|
| Producent Part Number: | MC9328MXLDVP20R2 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MPU I.MXL 200MHZ 225MAPBGA |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MC9328MXLMC9328MXL Prod Brief |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - I / O | 1.8V, 3.0V |
|---|---|
| USB | USB 1.x (1) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 225-MAPBGA (13x13) |
| Prędkość | 200MHz |
| Seria | i.MXL |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem | - |
| SATA | - |
| Kontrolery pamięci RAM | SDRAM |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 225-LFBGA |
| Inne nazwy | 935323975518 |
| temperatura robocza | -30°C ~ 70°C (TA) |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali | 1 Core, 32-Bit |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | MC9328MXLDVP20R2 |
| Akceleracja grafiki | No |
| Rozszerzony opis | ARM920T Microprocessor IC i.MXL 1 Core, 32-Bit 200MHz 225-MAPBGA (13x13) |
| Ethernet | - |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu | LCD |
| Opis | IC MPU I.MXL 200MHZ 225MAPBGA |
| Core Processor | ARM920T |
| Współtwórcy / DSP | - |
| Dodatkowe interfejsy | I²C, I²S, SPI, SSI, MMC/SD, UART |
| Standardowy pakiet | 1,000 |
|---|---|
| Inne nazwy | 935323975518 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.