| EXSHINE Part Number: | EX-MC908AZ32ACFUER |
|---|---|
| Producent Part Number: | MC908AZ32ACFUER |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MC68HC908AZ32A |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 64-QFP (14x14) |
| Prędkość | 8MHz |
| Seria | HC08 |
| Wielkość pamięci RAM | 1K x 8 |
| Typ pamięci programu | FLASH |
| Rozmiar pamięci programu | 32KB (32K x 8) |
| Peryferia | LVD, POR, PWM |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 64-QFP |
| Inne nazwy | 935313521528 |
| Typ oscylatora | Internal |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba I / O | 40 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | MC908AZ32ACFUER |
| Rozszerzony opis | HC08 HC08 Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-QFP (14x14) |
| Rozmiar EEPROM | 512 x 8 |
| Opis | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFP |
| Konwertery danych | A/D 15x8b |
| rdzeń Rozmiar | 8-Bit |
| Core Processor | HC08 |
| Łączność | CAN, SCI, SPI |
| Standardowy pakiet | 750 |
|---|---|
| Inne nazwy | 935313521528 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.