| EXSHINE Part Number: | EX-MC7448HX1250ND |
|---|---|
| Producent Part Number: | MC7448HX1250ND |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MPU MPC74XX 1.25GHZ 360FCCBGA |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MPC7448 Series |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - I / O | 1.5V, 1.8V, 2.5V |
|---|---|
| USB | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 360-FCCBGA (25x25) |
| Prędkość | 1.25GHz |
| Seria | MPC74xx |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem | - |
| SATA | - |
| Kontrolery pamięci RAM | - |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 360-BCBGA, FCCBGA |
| Inne nazwy | 935316588157 |
| temperatura robocza | 0°C ~ 105°C (TA) |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali | 1 Core, 32-Bit |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Numer części producenta | MC7448HX1250ND |
| Akceleracja grafiki | No |
| Rozszerzony opis | PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.25GHz 360-FCCBGA (25x25) |
| Ethernet | - |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu | - |
| Opis | IC MPU MPC74XX 1.25GHZ 360FCCBGA |
| Core Processor | PowerPC G4 |
| Współtwórcy / DSP | Multimedia; SIMD |
| Dodatkowe interfejsy | - |
| Inne nazwy | 935316588157 |
|---|---|
| Standardowy pakiet | 44 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.