| EXSHINE Part Number: | EX-MC68376BAMAB20 |
|---|---|
| Producent Part Number: | MC68376BAMAB20 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MC68336/376 appendix BMC68336/376 User Manual |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 160-QFP (28x28) |
| Prędkość | 20MHz |
| Seria | M683xx |
| Wielkość pamięci RAM | 7.5K x 8 |
| Typ pamięci programu | ROMless |
| Rozmiar pamięci programu | - |
| Peryferia | POR, PWM, WDT |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 160-BQFP |
| Typ oscylatora | External |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Liczba I / O | 18 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | MC68376BAMAB20 |
| Rozszerzony opis | CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 160-QFP (28x28) |
| Rozmiar EEPROM | - |
| Opis | IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP |
| Konwertery danych | A/D 16x10b |
| rdzeń Rozmiar | 32-Bit |
| Core Processor | CPU32 |
| Łączność | CAN, EBI/EMI, SCI, SPI |
| Standardowy pakiet | 24 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.