| EXSHINE Part Number: | EX-MC34717EP |
|---|---|
| Producent Part Number: | MC34717EP |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC CONVERTER DDR 26QFN |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MC34717 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Wyjście | 0.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście | 3 V ~ 6 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 26-QFN-EP (5x5) |
| Seria | - |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 26-VFQFN Exposed Pad |
| Inne nazwy | 935318977557 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Liczba wyjść | 2 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Numer części producenta | MC34717EP |
| Rozszerzony opis | - Converter, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 26-QFN-EP (5x5) |
| Opis | IC CONVERTER DDR 26QFN |
| Aplikacje | Converter, DDR |
| Inne nazwy | 935318977557 |
|---|---|
| Standardowy pakiet | 490 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.