| EXSHINE Part Number: | EX-MC10XS3435BPNAR2 |
|---|---|
| Producent Part Number: | MC10XS3435BPNAR2 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC SWITCH HIGH SIDE QUAD 24-QFN |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | 10XS3435 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Obciążenie | 6 V ~ 20 V |
| Typ przełącznika | General Purpose |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 24-PQFN (12x12) |
| Seria | - |
| Rds On (Typ) | 10 mOhm (Max), 35 mOhm (Max) |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 24-PowerQFN |
| Typ wyjścia | N-Channel |
| Konfiguracja wyjściowa | High Side |
| temperatura robocza | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Liczba wyjść | 4 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | MC10XS3435BPNAR2 |
| Berło | SPI |
| Typ wejścia | - |
| cechy | Internal PWM, Slew Rate Controlled, Watchdog Timer |
| Ochrona usterek | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage |
| Opis | IC SWITCH HIGH SIDE QUAD 24-QFN |
| Obecny - Wyjście (Max) | 6A |
| Standardowy pakiet | 1,200 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.