| EXSHINE Part Number: | EX-KMPC8360CZUAJDG |
|---|---|
| Producent Part Number: | KMPC8360CZUAJDG |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC MPU MPC83XX 533MHZ 740TBGA |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MPC8358EMPC8360E/MPC8358EMPC8358,60 PN Scheme |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - I / O | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
|---|---|
| USB | USB 1.x (1) |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 740-TBGA (37.5x37.5) |
| Prędkość | 533MHz |
| Seria | MPC83xx |
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem | - |
| SATA | - |
| Kontrolery pamięci RAM | DDR, DDR2 |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 740-LBGA |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Liczba szerokości rdzeni / magistrali | 1 Core, 32-Bit |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | KMPC8360CZUAJDG |
| Akceleracja grafiki | No |
| Rozszerzony opis | PowerPC e300 Microprocessor IC MPC83xx 1 Core, 32-Bit 533MHz 740-TBGA (37.5x37.5) |
| Ethernet | 10/100/1000 Mbps (1) |
| Kontrolery wyświetlania i interfejsu | - |
| Opis | IC MPU MPC83XX 533MHZ 740TBGA |
| Core Processor | PowerPC e300 |
| Współtwórcy / DSP | Communications; QUICC Engine |
| Dodatkowe interfejsy | DUART, HDLC, I²C, PCI, SPI, UART |
| Standardowy pakiet | 2 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.