| EXSHINE Part Number: | EX-DSPB56374AEC |
|---|---|
| Producent Part Number: | DSPB56374AEC |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC DSP 24BIT 150MHZ 52-LQFP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | DSPB56374 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - I / O | 3.30V |
|---|---|
| Napięcie - Rdzeń | 1.25V |
| Rodzaj | Audio Processor |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 52-LQFP (10x10) |
| Seria | DSP56K/Symphony |
| Opakowania | Tray |
| Package / Case | 52-LQFP |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-Chip RAM | 54kB |
| Pamięć nieulotna | ROM (84 kB) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta | DSPB56374AEC |
| Berło | Host Interface, I²C, SAI, SPI |
| Opis | IC DSP 24BIT 150MHZ 52-LQFP |
| Częstotliwość zegara | 150MHz |
| Standardowy pakiet | 160 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.