| EXSHINE Part Number: | EX-BUK210-50Y,127 |
|---|---|
| Producent Part Number: | BUK210-50Y,127 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | MOSFET N-CH 50V 9A SOT263B-01 |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | BUK210-50Y |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) | Not Required |
|---|---|
| Napięcie - Obciążenie | 5.5 V ~ 35 V |
| Typ przełącznika | General Purpose |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOT263-01 |
| Seria | TOPFET™ |
| Rds On (Typ) | 28 mOhm |
| Ratio - Wejście: Wyjście | 1:1 |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | TO-220-5 Formed Leads |
| Typ wyjścia | N-Channel |
| Konfiguracja wyjściowa | High Side |
| Inne nazwy | 934055400127 BUK210-50Y BUK210-50Y-ND |
| temperatura robocza | 150°C (TJ) |
| Liczba wyjść | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | BUK210-50Y,127 |
| Berło | On/Off |
| Typ wejścia | Non-Inverting |
| cechy | Status Flag |
| Ochrona usterek | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage |
| Opis | MOSFET N-CH 50V 9A SOT263B-01 |
| Obecny - Wyjście (Max) | 9A |
| Inne nazwy | 934055400127 BUK210-50Y BUK210-50Y-ND |
|---|---|
| Standardowy pakiet | 50 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.