| EXSHINE Part Number: | EX-74HC640D,653 |
|---|---|
| Producent Part Number: | 74HC640D,653 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC TRANSCEIVER 3ST 8BIT 20SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | 74HC(T)640 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-SO |
| Seria | 74HC |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ wyjścia | Push-Pull |
| Inne nazwy | 74HC640D-T 74HC640D-T-ND 933713600653 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Ilość elementów | 1 |
| Ilość bitów na element | 8 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | 74HC640D,653 |
| Logic Type | Transceiver, Inverting |
| Typ wejścia | - |
| Rozszerzony opis | Transceiver, Inverting Element 8 Bit per Element Push-Pull Output 20-SO |
| Opis | IC TRANSCEIVER 3ST 8BIT 20SOIC |
| High Output, Niska - Bieżąca | 7.8mA, 7.8mA |
| Standardowy pakiet | 2,000 |
|---|---|
| Inne nazwy | 74HC640D-T 74HC640D-T-ND 933713600653 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.