| EXSHINE Part Number: | EX-74HC221N,652 |
|---|---|
| Producent Part Number: | 74HC221N,652 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC DUAL MULTI-VIBRATOR 16DIP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | 74HC(T)221 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Dostawa | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-DIP |
| Seria | 74HC |
| Wejście Przerzutnik Schmitta | Yes |
| Opóźnienie propagacji | 19ns |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Inne nazwy | 568-7804-5 74HC221N 74HC221N,652-ND 74HC221N-ND 933669510652 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | 74HC221N,652 |
| Logic Type | Monostable |
| niezależne obwody | 2 |
| Rozszerzony opis | Monostable Multivibrator 16-DIP |
| Opis | IC DUAL MULTI-VIBRATOR 16DIP |
| High Output, Niska - Bieżąca | 5.2mA, 5.2mA |
| Standardowy pakiet | 25 |
|---|---|
| Inne nazwy | 568-7804-5 74HC221N 74HC221N,652-ND 74HC221N-ND 933669510652 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.