| EXSHINE Part Number: | EX-74CBTLVD3245DS,118 |
|---|---|
| Producent Part Number: | 74CBTLVD3245DS,118 |
| Producent / Marka: | NXP Semiconductors / Freescale |
| Krótki opis: | IC BUS SWITCH 8BIT 20SSOP |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | 74CBTLVD3245 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Źródło napięcia zasilania | Single Supply |
|---|---|
| Napięcie - Dostawa | 3 V ~ 3.6 V |
| Rodzaj | Bus Switch |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 20-SSOP |
| Seria | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy | 568-11576-2 74CBTLVD3245DS,118-ND 935293864118 |
| temperatura robocza | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | 74CBTLVD3245DS,118 |
| niezależne obwody | 1 |
| Rozszerzony opis | Bus Switch 8 x 1:1 20-SSOP |
| Opis | IC BUS SWITCH 8BIT 20SSOP |
| High Output, Niska - Bieżąca | - |
| Obwód | 8 x 1:1 |
| Standardowy pakiet | 2,500 |
|---|---|
| Inne nazwy | 568-11576-2 74CBTLVD3245DS,118-ND 935293864118 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Telit Wireless Solutions to narzędzie do komunikacji między komputerami (M2M) na całym świecie, zapewniające technologię modułów bezprzewodowych i usługi o wartości dodanej, w tym łączność. Wyłącznie dedykowany M2M z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, firma stale wzmacnia swoją pozycję lidera technologicznego dzięki sześciu centrom badawczo-rozwojowym na całym świecie. Telit oferuje szeroką gamę najwyższej jakości komórkowych, krótkiego zasięgu modułów radiowych i GNSS, dostępnych w ponad 80 krajach.