| EXSHINE Part Number: | EX-GJM1555C1H6R7BB01D |
|---|---|
| Producent Part Number: | GJM1555C1H6R7BB01D |
| Producent / Marka: | Murata Electronics |
| Krótki opis: | CAP CER 6.7PF 50V NP0 0402 |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | Chip Monolithic Ceramic Caps Part NumberingGJM1555C1H6R7BB01Chip Monolithic Ceramic Caps Catalog |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - znamionowe | 50V |
|---|---|
| Tolerancja | ±0.1pF |
| Grubość (maks) | 0.022" (0.55mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Seria | GJM |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 10 Weeks |
| Numer części producenta | GJM1555C1H6R7BB01D |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | High Q, Low Loss |
| Rozszerzony opis | 6.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
| Opis | CAP CER 6.7PF 50V NP0 0402 |
| Pojemność | 6.7pF |
| Aplikacje | RF, Microwave, High Frequency |
| Standardowy pakiet | 10,000 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Murata Power Solutions projektuje i produkuje konwertery DC / DC, zasilacze AC / DC, magnetyki, urządzenia do akwizycji danych i mierniki panelowe i oferuje je w niestandardowych, standardowych i modyfikowanych standardach. Obecnie jesteśmy światowym dostawcą konwerterów DC / DC i jednym z pięciu największych dostawców energoelektroniki, nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach, w tym telekomunikacji, komputerach, przemyśle, medycynie, sprzęcie biurowym i wielu innych.
Murata Power Solutions powstała w 2007 roku, kiedy Murata Manufacturing Corporation przejęła dział elektroenergetyczny C & D Technologies. Nasza główna siedziba znajduje się w Mansfield w stanie Massachusetts (USA) i zatrudnia ponad 1300 pracowników w USA, Kanadzie, Meksyku, Anglii, Francji, Niemczech, Japonii, Chinach i Singapurze.