| EXSHINE Part Number: | EX-MMSZ4698-TP |
|---|---|
| Producent Part Number: | MMSZ4698-TP |
| Producent / Marka: | Micro Commercial Components (MCC) |
| Krótki opis: | DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | MMSZ4678 - MMSZ4716 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) | 11V |
|---|---|
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli | 950mV @ 10mA |
| Tolerancja | ±5% |
| Dostawca urządzeń Pakiet | SOD-123 |
| Seria | - |
| Moc - Max | 500mW |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | SOD-123 |
| Inne nazwy | MMSZ4698-TPMSTR |
| temperatura robocza | 150°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 10 Weeks |
| Numer części producenta | MMSZ4698-TP |
| Rozszerzony opis | Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 |
| Opis | DIODE ZENER 11V 500MW SOD123 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr | 50nA @ 8.4V |
| Inne nazwy | MMSZ4698-TPMSTR |
|---|---|
| Standardowy pakiet | 3,000 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- microEngineering Labs specjalizuje się w narzędziach programistycznych dla mikrokontrolerów Microchip PICmicro. Kompilator PicBasic Pro kompresuje tajemnicę oprogramowania układowego. Produkty obejmują kompilatory BASIC, programatory urządzeń, tablice prototypów i płyty doświadczalne.