| EXSHINE Part Number: | EX-C0805C101J2GALTU |
|---|---|
| Producent Part Number: | C0805C101J2GALTU |
| Producent / Marka: | KEMET |
| Krótki opis: | CAP CER 100PF 200V NP0 0805 |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | Ceramic Chip |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - znamionowe | 200V |
|---|---|
| Tolerancja | ±5% |
| Grubość (maks) | 0.035" (0.88mm) |
| Współczynnik temperaturowy | C0G, NP0 |
| Rozmiar / Wymiar | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Seria | L |
| oceny | - |
| Opakowania | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Inne nazwy | C0805C101J2GAL C0805C101J2GAL7800 C0805C101J2GAL7867 |
| temperatura robocza | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount, MLCC |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 22 Weeks |
| Numer części producenta | C0805C101J2GALTU |
| Lead Style | - |
| Główny odstęp | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | - |
| cechy | - |
| Współczynnik awaryjności | - |
| Rozszerzony opis | 100pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Opis | CAP CER 100PF 200V NP0 0805 |
| Pojemność | 100pF |
| Aplikacje | General Purpose |
| Standardowy pakiet | 4,000 |
|---|---|
| Inne nazwy | C0805C101J2GAL C0805C101J2GAL7800 C0805C101J2GAL7867 |
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- Kester Manufacturing jest wiodącym dostawcą produktów związanych z lutowiem i lutowiem. Lutowanie, pasta lutownicza, pasta topnikowa, topniki i wiele innych produktów do lutowania Kester dostępnych w exshinetech.com.