| EXSHINE Part Number: | EX-X5163S8 |
|---|---|
| Producent Part Number: | X5163S8 |
| Producent / Marka: | Intersil |
| Krótki opis: | IC CPU SUPRV 16K EE RST LO 8SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | X5163, X5165 |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| Napięcie - Próg | 4.38V |
|---|---|
| Rodzaj | Simple Reset/Power-On Reset |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-SOIC |
| Seria | - |
| Resetowanie Timeout | 100 ms Minimum |
| Nastawić | Active Low |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Wydajność | Open Drain or Open Collector |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Ilość napięć Monitorowany | 1 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | X5163S8 |
| Rozszerzony opis | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 8-SOIC |
| Opis | IC CPU SUPRV 16K EE RST LO 8SOIC |
| Standardowy pakiet | 100 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- InvenSense® jest pionierem i światowym liderem w zakresie rozwiązań MEMS System on Chip (SOC). Nasze jednoukładowe rozwiązania MotionTracking ™ łączą systemy mikro-elektromechaniczne lub oparte na MEMS czujniki ruchu, takie jak akcelerometry i żyroskopy, z układami scalonymi o mieszanym sygnale (IC), aby poprawić wydajność, dokładność i intuicyjne interfejsy oparte na ruchu i gestach .