| EXSHINE Part Number: | EX-UKL1A151KPDANA |
|---|---|
| Producent Part Number: | UKL1A151KPDANA |
| Producent / Marka: | Nichicon |
| Krótki opis: | CAP ALUM 150UF 10% 10V RADIAL |
| Stan ołowiu / status RoHS: | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Stan: | New and unused, Original |
| Pobierz arkusz danych: | UKL SeriesMiniature Type Taping Spec |
| Podanie: | - |
| Waga: | - |
| Alternatywna wymiana: | - |
| napięcie znamionowe | 10V |
|---|---|
| Tolerancja | ±10% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Seria | UKL |
| tętnienia prądu | 250mA @ 120Hz |
| Polaryzacja | Polar |
| Opakowania | Bulk |
| Package / Case | Radial, Can |
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta | 18 Weeks |
| Numer części producenta | UKL1A151KPDANA |
| Żywotność @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp | 0.138" (3.50mm) |
| Impedancja | - |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Rozszerzony opis | 150µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Opis | CAP ALUM 150UF 10% 10V RADIAL |
| Pojemność | 150µF |
| Aplikacje | General Purpose |
| Standardowy pakiet | 200 |
|---|
|
|
T / T (przelew bankowy) Otrzymywanie: 1-4 dni. |
|
|
Paypal Odbieranie: natychmiast. |
|
|
Western Union Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
MoneyGram Odbieranie: 1-2 godziny. |
|
|
Alipay Odbieranie: natychmiast. |
![]() |
DHL EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
FEDEX EXPRESS Czas dostawy: 1-3 dni. |
![]() |
UPS EXPRESS Czas dostawy: 2-4 dni. |
![]() |
TNT EXPRESS Czas dostawy: 3-6 dni. |
![]() |
EMS EXPRESS Czas dostawy: 7-10 dni. |
- NimbeLink zapewnia łatwą i niezawodną łączność komórkową z urządzeniami M2M bez kosztów, opóźnień i kłopotów związanych z certyfikatami federalnymi i nadawcami. Wbudowane modemy modemowe Skywire są kompaktowe, elastyczne i wstępnie certyfikowane i są dostępne z kompletnymi zestawami rozwojowymi i pakietowymi planami komórkowymi. Lub pozwól, aby NimbeLink przyspieszył twój kolejny produkt bezprzewodowy na rynku dzięki szerokiemu zakresowi technologii, usług projektowych i rozwiązań produkcyjnych.